Savo asmeninį karjeros ir šio sezono lygos naudingumo balų rekordą pagerinęs Einaras Tubutis iškasė duobę pergalių kelyje buvusiems „Ereliams“ (9-13). Po ilgosios pertraukos sugriuvę raudonai balti Vilniuje 81:106 (15:27, 29:18, 17:32, 20:29) turėjo pripažinti vietos „Perlo“ (9-13) pranašumą.

Šeimininkai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmąjį kėlinį laimėjo 12 taškų persvara – 27:15. Antrasis kėlinys jau priklausė „Ereliams“, kurie pagerinę žaidimą ilsėtis išėjo atsilikdami jau tik minimaliai – 44:45.

Po ilgosios pertraukos „Perlas“ spurtavo 13:4 ir po trisdešimties žaidimo minučių pirmavo jau 16 taškų – 77:61.

Lemiamame ketvirtyje „Ereliai“ varžovų pasivyti nebesugebėjo – „Perlas“ dar padidino atotrūkį ir šventė pergalę.

„Perlas“: Einaras Tubutis 22 (15 atk. kam., 51 naud. bal.), Simas Jarumbauskas 17 (7 atk. kam., 20 naud. bal.), Augustas Marčiulionis 16 (8 rez. perd., 20 naud. bal.), Erikas Jermolajevas 10, Andreas Kalogiros 9 (7 atk. kam., 24 naud. bal.).

„Ereliai“: Rokas Stankevičius 21 (6 atk. kam.), Justas Nausėdas 18 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Augustinas Venckus 12 (6 rez. perd.), Mogga Lado 11, Mantvydas Staniulis 10 (5 rez. perd.), Tomas Balčiūnas 3 (7 atk. kam.), Dovydas Daubaris 2, Kajus Petrulevičius – 1.