Mažeikių „Ereliai“ sulaukė pastiprinimo vadovybėje. Prie komandos prisijungė mažeikiškiai Svajūnas Sidabras ir Benediktas Petkus.

22-ejų metų Sidabras užims rinkodaros vadovo pareigas. Nepaisant jauno amžiaus, mažeikiškis jau yra nemažai nuveikęs didinant Mažeikių gyventojų sportinį užimtumą. Krepšinio klubo Mažeikių „Silverstars“ įkūrėjas ir vadovas per metus suorganizavo daug renginių ir ne vieną socialinę akciją.

18-metis Petkus pakeitė Mantą Noviką ir tapo naujuoju komunikacijos specialistu. Dvyliktoje klasėje besimokantis mažeikiškis jau gali pasigirti nemažu patirties bagažu. Tokias pačias pareigas jaunuolis užėmė ir jau minėtame krepšinio klube „Silverstars“. Taip pat Petkus jau ilgą laiką komentuoja Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ir futbolo A lygos rungtynes, o šiais metais debiutuos ir aukščiausios Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynių transliacijose. 

„Džiaugiuosi prisijungęs prie „Erelių“ ekipos. Jau daug metų su Benediktu kartu dirbame įvairiuose projektuose, su klubo direktoriumi taip pat esame ilgą laiką pažįstami, todėl pažinti organizaciją ir apsiprasti neprireiks daug laiko.  Visi kartu dirbsime, kad sezonas būtų kuo geresnis. Galbūt sezono pradžia nebus lengva, nes yra daug nežinomųjų dėl pasaulyje vyraujančios situacijos, tačiau, manau, kad visi bendromis jėgomis įveiksime sunkumus ir sėkmingai pradėsime bei užbaigsime sezoną. “ – apie prisijungimą prie komandos ir artėjantį neįprastą sezoną sakė S. Sidabras

Komandos direktoriaus pareigas ir toliau užims ilgametis Mažeikių krepšinio patriotas Giedrius Petrulevičius.