Vasaros darbus ir toliau tęsiantys Mažeikių „Ereliai“ turi naują vyriausiąjį trenerį – juo tapo į skambiausias pergales anksčiau klubą atvedęs Aloyzas Rudys.

Specialistas su Mažeikių klubu 2009 ir 2010 metais triumfavo LKF Mažosios taurės turnyre, 2013 ir 2014 – Nacionalinėje krepšinio lygoje. Rudžio vadovaujami mažeikiškiai dukart iškovojo NKL bronzą, kartą – sidabrą.

Krepšinio specialistas prie Mažeikių klubo vairo stojo 2008-aisiais. Įpusėjus 2017/2018 m. sezonui, Rudys nusprendė pasitraukti iš komandos, tačiau jau po metų į ją sugrįžo kaip trenerio asistentas. Pernai mažeikiškis taip pat treniravo vietos jaunimo komandą, žaidusią Regionų krepšinio lygoje (RKL).

Dar anksčiau Rudys yra treniravęs tuometinę Mažeikių „Naftos” komandą.

„Erelių“ gretose iš praėjusio sezono taip pat lieka 19-metis Benas Liškus, prie komandos prisijungs 16-metis Rokas Eglinskas.

Eglinskas pernai rungtyniavo Regionų krepšinio lygoje (RKL), Mažeikių „SM-Dubgiris“ ekipoje. Pastarasis rinko po 3,1 taško, atkovojo po 1,7 kamuolio ir atliko po 1,2 rezultatyvaus perdavimo per vidutiniškai 10 žaidimo minučių.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad „Erelių“ marškinėlius kitame sezone vilkės Augustinas Venckus, Andrei Aheyenka, Kiryl Chumakou, Kajus Petrulevičius, Tomas Balčiūnas ir Mantvydas Staniulis.