Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) atkrintamosiose varžybose nežaisiantys Mažeikių „Ereliai“ atsisveikino su vienu iš savo lyderių. Komandą paliko 187 cm ūgio gynėjas Haroldas Saprykinas, kuris sezoną užbaigs Kėdainių „Nevėžio“ ekipoje.

„Su Haroldu turėjome sutartį iki šio sezono pabaigos, tačiau žaidėjui atsirado galimybė pamėginti užsikabinti aukštesniame lygyje, todėl nusprendėme nesudaryti kliūčių ir išleisti žaidėją anksčiau“, – kalbėjo klubo direktorius Giedrius Petrulevičius.

Saprykinas į „Erelius“ atvyko praėjusių metų sausį, kuomet persikėlė iš „Palangos“. Per pusantro sezono Mažeikiuose 23-ejų metų krepšininkas spėjo tapti vienu iš komandos veidu.

Šiame sezone Saprykinas vidutiniškai rinko po 16,3 taško bei buvo vienas rezultatyviausių lygos krepšininkų (5 vieta). Gynėjas taip pat pridėdavo po 2,5 atkovoto kamuolio bei atlikdavo po 1,8 rezultatyvaus perdavimo. Tritaškius krepšininkas mesdavo 37,7 proc. taiklumu.

Krepšininko debiutas aukščiausioje Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) gali įvykti jau šiandien, kur „Nevėžis“ susikaus su „Šiauliais“.

Krepšinio klubas Mažeikių „Mažeikiai“ dėkoja krepšininkui už darbą bei praleistą laiką Mažeikiuose ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.