Mažeikių „Ereliai” (10-21) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės ir savaitgalį baigė be pergalių. Mažeikiečiai namuose 75:87 (21:20, 13:29, 20:24, 21:14) nusileido Kauno „Žalgirio-2” (16-15) ekipai.

Pirmasis kėlinys prasidėjo sėkmingu „Erelių“ žaidimu, kurie nutolo 20:12. Netrukus svečiai surengė spurtą 8:1 ir po pirmojo kėlinio Mažeikių krepšininkai pirmavo jau tik minimaliu skirtumu – 21:20. Jaunieji žalgiriečiai antrajame kėlinyje kur kas aktyviau žaidė gynyboje, o „Ereliai” nerado kelių link varžovų krepšio – po antrojo kėlinio šeimininkai jau turėjo 15 taškų deficitą (34:49).

Trečiajame kėlinyje vaizdas nesikeitė, po jo „Žalgiris-2“ priekyje buvo jau 19 taškų pranašumu (73:54). Tiesa, lemiamą ketvirtį „Ereliai“ laimėjo (21:14), tačiau pranašumas, susikrautas per pirmuosius tris kėlinius, leido Kauno krepšininkams švęsti užtikrintą pergalę.

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 22 (7 išprov. pražang., 28 naud. bal.), Lavell Boyd 19, Tomas Balčiūnas 11 (6 atk. kam.), Tomas Zdanavičius 7, Darius Griškėnas 6,Quinton Campbell ir Mantvydas Staniulis po 3, Anthony January 2 (7 atk. kam.) ir Modestas Žaunieriūnas – po 2.

„Žalgiris-2“: Modestas Kancleris 23, Erikas Venskus 16, Marius Valinskas 14 (8 rez. perd.), Arnas Adomavičius 11.

Po šio pralaimėjimo mažeikiečiai nukrito į 14-ą turnyro lentelės vietą ir nuo atkrintamųjų slenksčio atsilieka dviem laimėjimais. Iki reguliariojo sezono pabaigos lieka dar devynios rungtynės.