Mažeikių „Ereliai“ pradėjo naująjį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną. Namuose mažeikiškiai rezultatu 63:99 (25:22, 13:23, 13:27, 12:27) nusileido Šakių „Vyčio“ komandai.

Puikiai pradėję rungtynes Mažeikių krepšininkai buvo įgiję 10 taškų persvarą, o po pirmojo kėlinio pirmavo 25:22. Tačiau antrajame kėlinyje puolimas kiek sustojo, „Vytis“ sėkmingai išnaudojo pranašumus bei po pirmosios dalies pirmavo 38:45.

Antroje dalyje „Erelių“ puolimas nesugebėjo atsigauti, o gynybos schemos ir toliau neveikė. Pelnę vos 25 taškus per du kėlinius bei praleidę 54, rungtynes mažeikiškiai pralaimėjo 36 taškų persvara.

Sekančios rungtynės bus žaidžiamos namuose su Gargždų komanda, kadangi šeštadienio rungtynės su Klaipėdos „Neptūnu – Akvaserviu“ nukeltos dėl COVID-19 atvejo priešininkų komandoje.

„Ereliai“: Ernestas Naruševičius 19, Augustinas Venckus 15, Dominykas Bučas 8, Daniel Baslyk 7, Benjamin Ayre 5, Edgaras Preibys, Vytautas Saulis ir Karolis Sapiega po 3.

„Vytis“: Darjušas Lavrinovičius 19, Aurelijus Pukelis 18, Marijus Užupis 16.