Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) startas mažeikiškiams prasidėjo nesėkme. „Ereliams“ išvykoje teko pripažinti „Šilutės“ pranašumą rezultatu 80:89 (19:37, 20:19, 31:20, 10:13).

Pirmojo kėlinio pradžioje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis (10:10), tačiau savų sirgalių akivaizdoje žaidę Šilutiškiai užkūrė pirtį svečiams iš Mažeikių ir žaibiškai spurtavo 9:27, palikdami „Erelius“ užnugaryje. Pirmasis ketvirtis baigėsi šeimininkams pirmaujant ašuoniolikos taškų skirtumu (19:37).

Antrąjį kėlinį „Šilutė“ pradėjo padidindama pranašumą iki dvidešimt vieno taško (19:41). Iki pirmosios rungtynės pusės likus žaisti keturias minutes komandas tebeskyrė tas pats dvidešimt vieno taško skirtumas (30:51), tačiau mažeikiškiai surengė 7:0 atkarpą ir sumažino atsilikimą iki keturiolikos (37:51). Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 39:56.

Po ilgosios pertraukos Taurantas Tamošiūnas tolimu metimu atstatė šeimininkams dvidešimt taškų persvarą (39:59). „Ereliai“ palaipsniui pradėjo mažinti deficitą, Mindaugo Remino bei Ričardo Verbicko šou trečiajame kėlinyje ištirpdė svečių atsilikimą iki šešių taškų (70:76).

Paskutiniajame kėlinyje „Šilutės“ legionieriai atsatė pranašumą iki vienuolikos, tačiau Aurimo Urbono, Ričardo Verbicko tritaškiai, bei Dariaus Marcinkevičiaus du taškai priartino mažeikiškius 78:81. Šilutiškių sėkmingesnė rungtynių pabaiga lėmė šeimininkų pergalę rezultatu 80:89.

„Ereliai“

Ričardas Verbickas ir Mindaugas Reminas po 15, Aurimas Urbonas 12, Tomas Zdanavičius 10, Darius Marcinkevičius 9, Laurynas Kaveckis 8, Deividas Pogužinskas 5, Ignas Razutis 4, Robertas Žibikas 2.

„Šilutė“

Justas Nausėdas 21, Taurantas Tamošiūnas 19, Modestas Žaunieriūnas 17, Evaldas Džiaugys 11, Oetjen Brown 8, Jeffery Perkins IV 6, Andrius Globys 5, Rimantas Daunys 2.