Mažeikių „Ereliai“ tęsia pasirengimą naujajam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui. Jau daugiau kaip dvi savaites sportuojantys raudonai balti netrukus pradės ir draugiškų rungtynių maratoną – rugsėjo 12 ir 14 dienomis varžysis su Joniškio „Delikateso“ komanda.

Draugiškos rungtynės taip pat yra numatytos rugsėjo 19, 21, 26 ir 28 dienomis.

Šiuo metu „Erelių“ treniruotėse pluša 13 krepšininkų: Mantvydas Staniulis, Augustinas Venckus, Justas Nausėdas, Tomas Balčiūnas, Kajus Petrulevičius, Andrejus Ahejenka, Kirylas Čumakovas, Ivanas Aladka, Edgaras Preibys, Rokas Eglinskis, Kasparas Bružas, Rokas Triaušys ir Robertas Žibikas.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) formatas šiemet išliko toks pat, kaip ir pernai, o blogiausią lygos komandą – Kauno KTU, pakeitė Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionė, Šilalės „Lūšis“. Tiesa, pastaroji savo namų rungtynes žais už 35 km esančiame Rietave.

Mažeikių „Ereliai“ sezoną pradės spalio 3 dieną, išvykos rungtynėmis prieš pernai metų trečiosios vietos laimėtojus „Telšius“. Namuose mažeikiškiai startuos spalio 5-ąją prieš „Šilutės“ komandą.