Galingai lemiamą ketvirtį VIKINGLOTTO-NKL sužaidę Mažeikių „Ereliai“ (18-19) rezultatu 93:72 (15:22, 25:15, 21:20, 32:15) nugalėjo Tauragės krepšinio klubą (8-29) bei po metų pertraukos užsitikrino vietą Nacionalinės krepšinio lygos atkrintamosiose varžybose.

Šeimininkai nepavejamai pabėgo ketvirtajame kėlinyje, kai žaisti likus puspenktos minutės, Mogga Lado pelnė dvitaškį, Dovydas Daubaris smeigė tritaškį, o 7:0 laimėta atkarpa „Ereliams“ leido susikurti 18 taškų pranašumą (84:66).

Per likusias beveik tris minutes svečiai spurto nesurengė, o tai reiškė mažeikiškių užtikrintą triumfą.

„Ereliai“: Rokas Stankevičius 22 (9 atk. kam.), Mogga Lado 18 (14 atk. kam., 29 naud. bal.), Augustinas Venckus 17 (13 min.), Tomas Balčiūnas 10, Justas Nausėdas 6, Mantvydas Staniulis (11 rez. perd.) 5, Deividas Kumelis (8 rez. perd.), Dovydas Daubaris ir Jameelas Tayloras po 4, Kajus Petrulevičius – 3.

Tauragės krepšinio klubas: Valerijus Anisimovas 28 (11/13 dvit., 6 atk. kam.), Ernestas Serkevičius 17 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Oskaras Pleikys 12.

Iki reguliariojo sezono pabaigos „Ereliams“ lieka sužaisti trejas rungtynes: kovo 14 d. namuose prieš Šilalės „Lūšį“ (bilietai: www.bcmazeikiai.lt/bilietai) ir išvykoje – kovo 19 d. prieš „BC Jonavą“ ir kovo 21 d. prieš „Gargždus“.

VIKINGLOTTO-NKL aštuntfinalių kovos startuoja kovo 23 dieną.