Pergalių seriją VIKINGLOTTO-NKL lygoje pratęsė Mažeikių „Ereliai“ (14-17), kurie išvykoje 92:71 (22:18, 26:8, 21:22, 23:23) be didesnių problemų nugalėjo Šilalės „Lūšies“ (8-24) krepšininkus.

Rungtynių pražioje nei vienai komandai nepavyko susikrauti pranašumo, kol sėkmingiau kėlinio galą sužaidę „Ereliai“ po dešimties minučių pirmavo 22:18. Antrajame kėlinyje mažeikiškiai įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo dominuoti aikštelėje – 48:26.

Po ilgosios pertraukos „Ereliai“ ir toliau tęsė dominavimą ir netrukus susikrovė 31 taško persvarą – 63:32. Šeimininkai dar bandė sugrąžinti intrigą (69:53), tačiau į aikštelę sugrįžę pagrindiniai „Erelių“ žaidėjai situaciją greitai stabilizavo.

Tai buvo jau trečioji komandų akistata šiame sezone. Iki šiol „Lūšis“ buvo iškovojusi abi pergales: Mažeikiuose 83:81 ir Rietave 84:81.

„Lūšis“: Justas Košys 21 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Modestas Jurkaitis 13, Eimantas Žilius 8, Mindaugas Čepauskas – 7.

„Ereliai“: Mogga Lado 20, Jameelas Tayloras 19, Rokas Stankevičius 16 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Mantvydas Staniulis 10 (7 rez. perd.), Augustinas Venckus 9, Justas Nausėdas 8, Tomas Balčiūnas ir Dovydas Daubaris po 4, Christianas Noblesas (5 rez. perd.) – 2.