Mažeikių „Ereliai“ (11-17) nutraukė trijų pralaimėjimų seriją VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse. Mažeikiškiai namuose 89:83 (34:19, 17:19, 20:23, 18:22) palaužė Kauno „Žalgirio-2“ (14-14) krepšininkų pasipriešinimą.

Pergalę Aloyzo Rudžio auklėtiniams lėmė puikiai sužaistas pirmasis rungtynių kėlinys, kai buvo įgytas 15 taškų pranašumas – 34:19.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiams pavyko priartėti iki 5 taškų (66:71), o likus 3 minutėms žalgiriečiai atsilikinėjo tik 4 taškais – 73:77.

„Erelių“ gretose dėl traumų rungtynių baigti negalėjo Augustinas Venckus ir Dovydas Daubaris. Dėl sveikatos problemų nerungtyniauja ir Tomas Balčiūnas.

„Ereliai“: Rokas Stankevičius 23, Mantvydas Staniulis 17 (6 rez. perd., 28 naud. bal.), Mogga Lado 16 (9 atk. kam.), Jameelas Tayloras 13 (6 rez. perd.), Augustinas Venckus 9, Justas Nausėdas 5 (9 atk. kam.), Kajus Petrulevičius ir Dovydas Daubaris po 3.

„Žalgiris-2“: Vitalijus Kozys 18 (8 atk. kam.), Kerras Kriisa 14, Erikas Venskus 12 (9 atk. kam.), Giedrius Bergaudas 11.

Šiandien baigėsi ir pirmasis VIKINGLOTTO-NKL reguliariojo sezono etapas. Komandos pasiskirstė į dvi grupes: pirmosios aštuonios komandos pateko į pirmąją grupę, likusios septynios – antrąją.

Mažeikių „Ereliai“ toliau varžysis antroje grupėje, kur komandos sužais du ratus. Į atkrintamasias varžybas pateks keturios geriausios antrosios grupės komandos.

VIKINGLOTTO-NKL kovos tęsis nuo sausio 30 dienos.