Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezono pasiruošimui einant į pabaigą Mažeikių „Ereliai“ žemaičių derbyje nusileido telšiškių klubui.

Aloyzo Rudžio treniruojami mažeikiškiai savų sirgalių akivaizdoje pralaimėjo rezultatu 69:72  (20:12, 16:15, 17:15, 16:30).

Pirmąjį kėlinį „Ereliai“ pradėjo atkarpa 7:4, o iki ketvirčio pabaigos susikrovė aštuonių taškų pranašumą (20:12).

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai spurtavo 11:5 taip padidindami telšiškių atsilikimą iki keturiolikos (31:17), tačiau pastarieji atsakė atkarpa 5:10 ir sumažino mažeikiškių pranašumą iki devynių (36:27).

Trečiąjį kėlinį mažeikiškiai ir vėl pradėjo spurtu 15:7 ir nutolo rezultatu 51:34, tačiau žemaičių charakterį demonstravę „Telšiai“ atsakė atkarpa 2:8 ir sumažino deficitą iki vienuolikos (53:42).

Paskutiniajame kėlinyje telšiškiai palaipsniui tirpdė šeimininkų pranašumą, tad sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė tik šeši taškai (60:54). Antrojoje ketvirtojo ketvirčio pusėje jauna mažeikiškių rotacija nesugebėjo išlaikyti pranašumo, tad „Telšiai“ išsivežė pergalę iš Mažeikių.