Pirmasis australas komandos istorijoje Benjamine Ayre išvyksta namo. Dėl problemų šeimoje legionierius nusprendė daugiau nedelsti ir išvykti atgal į Australiją pas šeimą.

Šeštadienio rungtynės prieš Marijampolės „Sūduvą – Mantingą“ Benui buvo paskutinės „Erelių“ gretose. Australas po rungtynių dėkojo už suteiktą galimybę, pasitikėjimą, šiltą priėmimą ir apgailestavo, kad viskas susiklostė ne taip, kaip visi tikėjosi.

B. Ayre „Erelių“ gretose sužaidė 8 rungtynes, per kurias vidutiniškai pelnydavo po 9,3 taško, atkovodavo po 2,4 kamuolio, atlikdavo po 2,6 rezultatyvaus perdavimo ir bendrai rinkdavo po 5,3 naudingumo balų.

„Gaila, kad Benas dėl šeimyninių problemų turi palikti mūsų klubą. Jis buvo svarbus žaidėjas mūsų gynėjų grandyje, todėl tikrai ieškome jam pamainos. Šiuo metu žvalgomės lietuvio, galinčio ir kurti, ir draskyti varžovų gynybą, bet neatmetame galimybės į komandą pakviesti ir gynėją iš užsienio. Tikimės, kad pavyks surasti žaidėją, kuris sustiprins komandą ir pavyks išlipti iš tos duobės, kurioje dabar esame.“ – apie gynėjo išvykimą ir ieškomą papildymą kalbėjo trenerio asistentas Simas Juozapas Juraitis.