Mažeikių „Ereliai“ patyrė eilinį pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Pirmose sezono išvykos rungtynėse rezultatu 94:68 (27:14, 26:13, 22:24, 19:17) nusileista „Šilutės“ ekipai.

Rungtynės prasidėjo ganėtinai apylygiai ir sužaidus keletą minučių rezultatas dar buvo lygus 6:6, tačiau tada Šilutės krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą ir po pirmo kėlinio nutolo 13 taškų persvara. Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė, bedantis „Erelių“ puolimas ir skylėta gynyba leido Šilutei susikrauti 26 taškų pranašumą.

Antroji rungtynių dalis buvo tik formalumas. Šilutės komanda džiaugėsi ketvirtąją sezono pergale, o „Ereliai“ patyrė jau šeštąjį pralaimėjimą iš eilės.

Šiose rungtynėse į aikštelę sugrįžo po kelio traumos pasveikęs Dominykas Bučas. Tačiau komandai dar kurį laiką negalės padėti nosį susilaužęs Vytautas Saulis.

Kitą savaitę Mažeikių „Ereliai“ du kartus susitiks su čempione – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Ketvirtadienį (lapkričio 19 d.) – namie, šeštadienį (lapkričio 21 d.) – išvykoje.

„Ereliai“: Karolis Sapiega 14, Andrius Gaidys 11, Ernestas Naruševičius 10, Daniel Baslyk ir Dominykas Bučas po 9, Edgaras Preibys 8, Augustinas Venckus 6, Robertas Žibikas 1, Benjamin Ayre 0.

„Šilutė“: Kahlil Thomas 25, Mindaugas Stašys 14, Ugnius Mineikis 12.