Mažeikių „Ereliai“ pasirengimo etape iškovojo dar vieną pergalę. Po pratęsimo rezultatu 86:95 (28:24, 14:18, 15:16, 21:20, 8:17) buvo įveikta Regioninėje krepšinio lygoje (RKL) rungtyniaujanti RaseinIų komanda.

Permainingose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą, o po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus. Antroje dalyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, komandos kovojo taškas į tašką ir per pagrindinį laiką nugalėtojai nepaaiškėjo

Komandų treneriai nusprendė žaisti pratęsimą, o jame prabudo „Erelių“ tolimoji artilerija. Augustino Venckaus ir Andriaus Gaidžio tritaškiai padėjo įgyti solidžią persvarą ir rungtynės baigėsi Mažeikių komandos pergale.

Rungtynių statistika nebuvo vedama.

Pasiruošimo etape „Ereliai“ iškovojo dvi pergales ir vieną kartą sužaidė lygiosiomis.