Šeštadienio (01-24) rungtynės Telšiuose „Erelių“ kapitonui Andriui Gaidžiui buvo paskutinės vilkint raudonai baltus marškinėlius. 26-erių krepšininkas jau prisijungė prie „Telšių“ ekipos, kurioje sustiprino po Aisčio Pilausko traumos išretėjusią gynėjų grandį.

A. Gaidys Mažeikių komandos gretose žaidė savo karjeros sezoną. Spėjęs išbėgti ant parketo dvidešimt ketveriose rungtynėse gynėjas per beveik 30 žaidimo minučių fiksavo 12.2 taškų, 7 rezultatyvių perdavimų, 3.9 atkovotų kamuolių ir 13.8 naudingumo balų statistiką. Tokie skaičiai įžaidėjui leido būti naudingiausiu komandos krepšininku, o visoje lygoje užimti trečią vietą pagal atliekamus rezultatyvius perdavimus.

„Pirmiausia noriu padėkoti Mažeikių klubui už suteiktą progą. Labai džiaugiuosi gavęs tokį didelį pasitikėjimą ir galimybę tapti komandos kapitonu. Kad ir kaip gaila palikti komandą sezonui einant į pabaigą, noriu palinkėti visiems nenuleisti rankų, kad sugrįžtų sėkmė, kurios šį sezoną pritrūko. Sirgaliams norėčiau pasakyti, kad nepaisant komandos sudėties ir jos demonstruojamų rezultatų, žaidėjai ir treneriai vis vien tikisi jūsų palaikymo“, – kalbėjo A. Gaidys.

Su 6 pergalėmis ir 18 pralaimėjimų „Ereliai“ šiuo metu turnyrinėje lentelėje užima 13-ąją vietą. Telšių ekipa, iškovojusi 14 pergalių ir suklupusi 6 kartus šiuo metu rikiuojasi 5-oje pozicijoje.