Mažeikių „Ereliai“ toliau nesėkmingai bando iškovoti pirmąją pergalę. Šįkart namuose rezultatu 97:104 (24:18, 20:21, 27:32, 26:33) buvo nusileista Vilkaviškio „Perlui“.

Energingai pradėję rungtynes ir pavyzdingai puolę mažeikiškiai suteikė vilties, kad pagaliau galime išvysti pirmąją sezono pergalę. Po pirmosios rungtynių dalies „Ereliai“ pirmavo 5 taškų persvara.

Trečiojo kėlinio pradžioje priešininkai iš Vilkaviškio bandė perlaužti rungtynes ir įgijo 7 taškų persvarą. Mažeikių toks varžovų spurtas nepalaužė bei patys atsakė atkarpa 12:0. Kova tęsėsi taškas į tašką, tačiau ketvirtajame kėlinyje ilgesne rotacija ir patirtimi pasinaudoję „Perlo“ krepšininkai išsivežė pirmąją sezono pergalę iš Mažeikių. Antroje rungtynių dalyje visiškai dominavo puolimas. „Ereliai“ pelnė 53 taškus, kuomet jų varžovai – 65.

Dėl nosies lūžio iš rikiuotės iškrito Vytautas Saulis. Kuriam laikui krepšininkas negalės žaisti – nėra aišku.

„Ereliai“: Andrius Gaidys (11 rez. perd.) ir Daniel Baslyk po 21, Karolis Sapiega 17, Benjamin Ayre 13, Ernestas Naruševičius 11, Edgaras Preibys 9, Augustinas Venckus 4, Robertas Žibikas 1.

„Perlas“: Edgaras Stanionis 24, Povilas Gaidys 18, Mantas Šerkšnas 17.