Mažeikių „Ereliai“ patyrė dar vieną pralaimėjimą šiame sezone. Namuose pralaimėta 73:77 (23:25, 17:27, 15:11, 18:14) Molėtų „Ežerūno-Atleto“ komandai.

Pirmajame kėlinyje vykusi kova taškas į tašką geros pirmosios rungtynių pusės negarantavo. Antrajame kėlinyje spurtavę molėtiškiai po dviejų kėlinių pirmavo 12 taškų persvara.

Trečiajame kėlinyje Molėtų komanda bandė pabėgti dar labiau į priekį, tačiau mažeikiškiai nepalūžo ir po trijų kėlinių sumažino varžovų atsilikimą iki 8 taškų. Ketvirtajame kėlinyje „Ereliai“ sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą. Likus 14 sekundžių Mažeikiai atsilikinėjo trimis taškais, o B. Ayre turėjo du šansus išplėšti pratęsimą, tačiau abu metimai skriejo pro šalį. D. Baslykas buvo nubaustas nesportine pražanga ir rungtynių baigtis tapo aiški.

„Ereliai“: Ernestas Naruševičius 18 (28 naudingumo balai), Augustinas Venckus 18, Karolis Sapiega 10, Edgaras Preibys ir Andrius Gaidys po 7, Benjamin Ayre 6, Daniel Baslyk 4, Vytautas Saulis 3.

„Ežerūnas-Atletas“: Laurynas Samėnas 16, Arijus Adomauskas 14, Evaldas Džiaugys 12.